Salda Fest (29 Haz.– 1 Tem. 2018)


Salda Fest :

Türkiye’nin dört bir yanından gençleri ‘’Eğlence ve Sosyal Sorumluluk’’ için birleştirecek Salda Gençlik Festivali 29 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Dünyada mars gezegeninin yüzeyi ile aynı özelliği gösteren iki yerden biri olan, berrak ve temiz suyu, bembeyaz kumsalları, bakir doğası ile Türkiye’nin bilinmeyen doğa güzelliklerinden Salda Gölü, 29 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında ‘’SALDA GENÇLİK FESTİVALİ’’ne ev sahipliği yapacak.

Türkiye çapında ünlü sanatçı ve grupların yanı sıra ulusal basına kendini göstermek isteyen grupların da sahne alacağı festivalde müziğin yanında yarışmalar, yoga pilates ve meditasyon istasyonları, masa oyunları, dans gösterileri, aktiviteler ve özellikle doğa temalı sosyal sorumluluk atölyeleri dikkat çekmektedir.


Bir doğa harikası olan Salda Gölü için farkındalık yaratmak adına düzenleyeceğimiz festivalin ulusal bazda çok ses getireceğinin farkındayız. ‘’Eğlenirken hem doğaya, hem de kimsesiz çocuklara yardım etmek’’ sloganıyla; kütüphanesi olmayan bir okula kütüphane kurmak için ‘’kitap kumbarası’’ ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere toplanacak kıyafetler için ‘’kıyafet kumbarası’’ festival boyunca kullanılan pet şişelerden heykel yapmak için ‘’atıktan sanata’’ gibi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceğiz.

Etkinlik 1. Gün 29 Haziran

 1. YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ
 2. PERA
 3. SATTAS
 4. CAN BONOMO
 5. SÜRPRİZ SANATÇI

 

Etkinlik 2. Gün 30 Haziran

 1. SENA ŞENER
 2. ADAMLAR
 3. HEY! DOUGLAS
 4. MANUŞ BABA
 5. HAYKO CEPKİN

Etkinlik 3. Gün 1 Temmuz

 1. TEOMAN
 2. MANGA
 3. SON FECİ BİSİKLET
 4. MAYDAY
 5. YENİ TÜRKÜ
 6. EZHEL

Bilet Satış Noktaları ve Fiyatlar için tıklayın.


Kaynak: https://saldafest.com********
YORUM , GÖRÜŞ VE SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLMEKTEDİR.
********

1 yorum

  • Süleyman on Mart 27, 2018 at 9:05 pm
  • Cevapla

  Güzel bir doğası var , yetkililerden beklentimiz bu güzel doğanın bozulmaması. Umarım herşey güzel olur

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.