Morkoyun Bungalov Kamp Alanı Hakkında Bilgi


Morkoyun bungalov 2022 yılı fiyatlar ücretler konaklama Morkoyun bungalov hakkında bilgi, Bungalov Çadır konaklama fiyatı ve ücreti ne kadar? , verilen hizmetler neler? , Yorum ve önerilerimizi sizler ile paylaştık

Genel Bilgi


Morkoyun Bungalov İzmir İlimizin Karaburun İlçesine bağlı Mordoğan mevkiinde yer almaktadır. İzmir merkeze 83 kilometre, İstanbul 574 kilometre, Antalya merkeze 540 kilometre mesafede bulunmaktadır. Karaburun D505 yolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Ulaşımı oldukça kolay yolları düzgün. Her araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Morkoyun bungalov Sulucadere plajına yürüyerek 10 dakika araç ile 3 dakikalık uzaklıkta. Egenin muhteşem doğası ile sevdikleriniz ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer.


Morkoyun bungalov aile işletmesi sakin ve huzur dolu. Özellikle işletme içerisindeki dekorlar ve süslemeler harika. Bana sanki burası “benim köyüm” hissiyatı verdi. Hiç bir şey abartılmadan doğaya uygun şekilde tasarlanmış. Gözlerinizi yoracak karmaşık bir yer değil. Oldukça orijinal ve toplu görünüyor. Çiçeklerin ve ağaçların renkleri adeta akıllı telefon ile filtrelenmiş gibi canlı renklere sahip. Biz doğa severler için bu doğal görsellikler ruhumuzu rahatlatıyor.

İşletme içerisinde restoran bulunmaktadır. Yeme-içme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Birde kapalı ortak alan bulunuyor. Bu alan içerisinde taş şömine bulunuyor. Özellikle kış aylarında güzel bir atmosfer oluyor. Şöminenin yanı sıra masa, sandalye ve küçükçe davullar bulunuyor. Şöminenin çevresinde masanızı hazırlayıp sevdikleriniz ile güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Davullar ile eğlencenizi arttırabilirsiniz. Çocuklu aileler için uygun. Alkol tüketimi serbest.

morkoyun bungalov 2-min

morkoyun bungalov


Konaklama


Morkoyun işletmesinde konaklamak için 3 seçenek bulunuyor. Bunlardan birisi Bungalov ( ağaç ev ) konaklama şeklidir. Bungalovlar tek yataklı çift kişilik, 2 yataklı 2 kişilik olarak bulunuyor. Bungalovların içerisinde gerekli olan tüm eşyalar mevcut. İkinci konaklama şekli çadır ile konaklamak. Kendi çadırınız ile çadır için ayrılan alanda üstü kapalı alanda veya çam ağacının gölgesine çadırınızı kurabiliyorsunuz. Üçüncü konaklama şekli ise karavan ile konaklamak. Zeminin düz olmasından dolayı ve ulaşılabilirliği kolay olduğu için çekme karavan dahil rahatlıkla konaklama sağlayabilirsiniz.

Bungalovların bitişik olmayıp aralarında mesafe olması oldukça güzel. Çadır ve karavan kampı için zeminin düz olması büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca çadır veya karavanınızı çam ağaçlarının gölgesine koyabilirsiniz. Ayrıca ağaç demişken alanda çok sinek veya böcek bulunmuyor. Çadır kampı için elektrik ve aydınlatma ihtiyacınızı işletmeden karşılayabiliyorsunuz. Eğer kendi yiyeceğinizi ve içeceğinizi almak isterseniz 5 dakikalık mesafede market bulunuyor.

 

morkoyun bungalov 3-min

morkoyun çadır alanı

Verilen Hizmetler


 • Restoran
 • Isıtıcı
 • Buzdolabı
 • Klima
 • Kahvaltı
 • Duş
 • Tuvalet
 • Elektrik
 • Şömine
 • Soba
morkoyun bungalov alan

morkoyun bungalov alan

Fiyatlar ve Ücretler 2022 yılı


 • Bungalov 2 kişilik oda Hafta içi + Kahvaltı dahil 750  TL
 • Bungalov 2 kişilik oda Hafta sonu + Kahvaltı dahil 850 TL
 • Çadır kişi başı + kahvaltı dahil 120 TL
morkoyun bungalov odalar-min

morkoyun bungalov odalar

Dikkat Edilmesi Gerekenler


 • Sulucadere plajı kayalık ve deniz kestanesi çok olduğu için deniz ayakkabısı giymeniz de fayda var. Ayrıca plajda gölgelik bulunmuyor şemsiye ile gitmenizi öneririm. Şemsiyenizi sabitleyebileceğiniz bir zemin olmadığı için Şemsiye tutacağı sulu bidon almanızda fayda var.
 • İşletme içerisindeki çadır alanı için ayrılan bölüm çok büyük değil.

 

Morkoyun İletişim Bilgileri


Tel : 0 506 060 90 72

Adres: 408 sk. No:3 (Çamlıbelde sitesi üzeri) Mordoğan, İzmir

 

Morkoyun Bungalov & Çadır Kamp yol tarifi


Yol Tarifi

*** İzmir ‘de bulunan diğer kamp ve gezi alanları için Tıklayınız.

2022 Fiyatları

2022 Yılı Milli Park Giriş Ücretleri
2022 Yılı Milli Park Konaklama Ücretleri


********
YORUM , GÖRÜŞ VE SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLMEKTEDİR.
********

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.