Hatay Kamp Alanı Orient Camping Bilgi Yorum


Hatay Kamp Alanı, 2022 fiyatları, Hatay Çadır Alanı, Hatay Bungalow, İskenderun kamp alanı, Orient Camping, Fiyatlar ve ücretler, verilen hizmetler, bilgi, yorum, öneri

Genel Bilgi


Orient Camping  Hatay ilimizin Arsuz İlçesine bağlı Konacık mevkiinde yer almaktadır. işletmesi (Arsuz) İskenderun’a 47 kilometre , Arsuz’a ise 9 km uzaklıkta ve ulaşımı kolay bir mekan. Yolları oldukça düzgün ve tüm araçlar ile ulaşım sağlanabilir. Konacık Mahallesinde yer alıyor. İşletme Limana araç ile 5 dakikalık mesafede bulunuyor.Orient Camping tek kelimeyle hayran kalacağınız bir kamp alanı. Sakin, temiz, doğayla baş başa olabileceğiniz bir ortam. Bungalow hizmeti ve çadır kampı hizmeti veriliyor. Etrafta palmiyeler, muz ağaçları ve okaliptüslerle kendinizi tropik bir adada gibi hissediyorsunuz. Aile için uygun ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir kamp alanı.

Orient Camping

Orient Camping Bahçesi

Verilen Hizmetler


 • Kamp alanı
 • havuz
 • mutfak
 • kış bahçesi
 • tuvalet
 • bungalov
 • çadır
 • karavan mevcut.
 • Kampingin içinde küçük bir de çiftlik kurulmuş. Tavus kuşları, kazlar, ördekler, tavuklar, tavşanlar, koyunlar, keçiler vs.

Karaçay Kanyonu kamp alanına geceleri serin ve rutubetsiz hava sağlıyor. Dağlardan gelen kaynak suyu da mevcut.


 

Orient Camping

Orient Havuzu

 

Yapılacak Etkinlikler


Outdoor sporlar için de harika bir yer. Kampın hemen arkasında trekking ve hikinge çok uygun rotalar mevcut. Karaçay Kanyonu ‘nu tavsiye ederiz. Arabın Gölü şelale parkurunda yürüyüş yapabilirsiniz.

Titüs Tüneli, Seleucia Pieria ve Beşikli Mağara tarihi mekanlarını ziyaret edebilirsiniz.

Arabın Gölü Şelalesi ve Kanyonu

Arabın Gölü Şelalesi ve Kanyonu

Orient Camping Fiyatlar ve Ücretler 2022 yılı


 • Bungalow iki kişilik 300 tl ( kahvaltı dahil )
 • Çadır kişi başına 70 tl
 •  Havuz günübirlik 50 tl. ( Çadırda konaklayanlar için 10 tl. )
 • Çadırda konaklama için iletişime geçiniz

Telefon : 0531 598 01 00

Orient Camping Yol Tarifi


Orient Camping yol tarifi

 

*** Hatay ‘da bulunan diğer kamp ve gezi alanları için tıklayınız.

2022 Fiyatları

2022 Yılı Milli Park Giriş Ücretleri
2022 Yılı Milli Park Konaklama Ücretleri


********
YORUM , GÖRÜŞ VE SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLMEKTEDİR.
********

  • Selim on Temmuz 28, 2019 at 4:23 pm
  • Cevapla

  Kamp yeri çok kötü bakımsız işletme sahibi ilgisiz havası sıcak tuvalet duş pislik içinde temizlik yok havuz pis hizmete göre fiyat çok denize yakın sayilir…boşu boşuna para vermeyin değmez.

  • Hasan on Ekim 27, 2018 at 12:03 pm
  • Cevapla

  Kendinizi tropik bir adada huzur içinde hissettiğiniz sıcak bir ortam. Akşamları dev kürede 3 boyutlu ekranda yapılan klip yayınları çok egzotik. Kamp sahibi adamına göre müzik seçme ve istek alma yerine klasik ya da bol enstrümanlı caz gibi yabancı müzikleri tercih ediyor.

  Kampa aldığı kişilerin kampçı ya da diğer kampçıları rahatsız etmeyecek kişiler olmasına azami dikkat ediyor. “Kampı bir gezelim…” diyenleri içeri almaması bence çok doğru. Kamp huzuru içinde dinlenirken ya da havuzda yüzerken bir yığın insanın gelip sizi izlemesini niçin isteyesiniz ki? Sonuçta İnternet’te binlerce fotoğrafı var. Milletin çadırına burunlarını sokmadan da resepsiyon bölümünden kamp hakkında bilgi alabilirler.

  Sonuçta burası bir işletme ve fiyatları belirli. Fiyatı fazla bulan yorum sahipleri bu fiyatları kabul ederek gelip de niye olumsuz yorum yapıyorlar, anlamak zor.

  Türkiye’deki kampların %90’dan fazlasında sıcak su yokken burada sıcak su arayan hayatında ilk defa kampa geliyordur ya da hep 5 yıldızlı kamplarda kalmıştır. Onların fiyatlarını da yazıp objektif olsalar bari. Kampçı olduğum için bir çok ülkede olduğu kadar ülkemdeki kampların da çoğunda kamp attım. Yurt dışında iki dakika için 2 Euro ile sıcak su veren ilk 30 saniyesi sıcak suyun gelmesini bekleyerek geçen otomatik duşların altında aile boyu yıkandığımızı unutmuyorum.

  Bence burası kamp atmasanız bile, ücretini müze giriş ücreti olarak ödeyip gezebileceğiniz bir yer. Her yer el emeği mobilya ve yapıyla dolu. Taştan sandalyeler, tek kişi tarafından yapıldığını bildiğimiz dev küre ve daha niceleri.

  Teşekkürler Merlin Fergini

  1. Değerli bilgi ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.