Hala’nın Yeri Camping Olimpos – Antalya


Hala’nın yeri kamp alanı , halanın yeri camping nerede , Antalya kamp alanı, olimpos olympos kamp alanı , halanın yeri kamp ücreti fiyatı verilen hizmetler neler ?

Hala’nın yeri Camping Antalya ilimize bağlı Kumluca ilçemizde yer alan Çıralı mevkiinde yer almaktadır. Olimpos Antik Kenti yakınlarında bir kamp alanı.  Antalya merkeze 83 kilometre mesafede yer almaktadır. Yaklaşık  bir buçuk saatlik mesafededir. Servisler ile ulaşım mümkün. Antalya İlçe Terminal’inden Kumluca – Çıralı mevkiine hareket eden servislere binebilirsiniz. Sizi olimpos durağında indirmesini söyleyebilirsiniz. Olimpos durağında indikten sonra aşağıya inen olimpos servislerine binebilirsiniz.


Halan’nın Yeri Camping harika bir doğaya sahip destinasyonda yer alıyor. 4 dönümlük alanın 1 dönümünde çadır kurulabiliyor yaklaşık 40 – 50 çadırlık bir alana sahip.  Burada sevdikleriniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Sıkıcı bir yer değil. Hem kafa dinleyebilirsiniz hemde eğlenebileceğiniz bir çok aktivite bulunuyor. Portakal ağaçlarının gölgesinde güzel ve keyifli kamp tecrübesi edinebilirsiniz. 6 adet çadır kurulacak alanlara tahta platformlar yapılmış. Çadır için zeminin düz ve yüksek olması oldukça önemli buna dikkat edilmiş. Portakal ağaçlarının olduğu bölümde bu platformlardan bulunmuyor ancak buralara da çadır kuruluyor zemin düz.

hala'nın yeri

hala’nın yeri

Denize 15 – 20 dakika yürüme mesafesinde. Plaja doğru yürürken Olimpos Antik Kenti içerisinde geçiyorsunuz.  Bol bol fotoğraf çekebilirisiniz. Plaja ulaşabilmek için geçiş noktasına ödeme yapmalısınız veya Olympos Örenyeri Çoklu Geçiş Kartı alabilirsiniz. Olimpos sit alanı olduğu için ateş yakılması yasak ve sürekli denetleniyor.


 

Verilen Hizmetler:


 • Çardak
 • Duş
 • Tuvalet
 • Elektrik ( sadece çardakta priz mevcut )
 • Kahvaltı – Akşam yemeği

 

Fiyatlar ve Ücretler


 • Çadır + kahvaltı + akşam yemeği kişi başı = 70 TL
hala'nın yeri

hala’nın yeri

 

Hala’nın Yeri Camping Yol Tarifi


 

yol tarifi
 

*** Antalya’da bulunan diğer kamp alanları için tıklayınız.********
YORUM , GÖRÜŞ VE SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLMEKTEDİR.
********

  • Ahmet on Mayıs 1, 2021 at 11:32 am
  • Cevapla

  2021 yaz sezon için ücret nedir bilen varmı acaba?

  1. Merhaba Ahmet,
   Bu sezon pandemiden dolayı kamp işletmelerinin fiyatları netleşmedi. Arayıp sormakta fayda var.
   Halanın Yeri Telefon: 0531 459 25 28
   (Aradıktan sonra fiyat bilgisi için buraya geri dönüş yaparsanız çok seviniriz, iyi günler dileriz. Hoşçakalın.)

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.