Hakkımızda

  • Hedeflerimiz

Çevre bilincini arttırarak doğal güzellikleri korunmasını sağlamak. Bireylere doğal güzellikleri göstererek ve bu güzelliklerin , bilinçsiz davranışlar sonucu çevre kirliliğine ve mevsim değişikliklerine sebep olarak yok olacaklarının farkına varılmasını sağlamak. Bu oluşturmuş olduğumuz farkındalık ile bireylerin çevreye duyarlı olmasını, çevre bilinci ve doğa sevgisi oluşturmayı hedefliyoruz.

 

  • İçeriklerimiz

Site içerikleri Kampgunlugu.com ‘un özgün ,deneyim ve tecrübe içerikleri dışında yararlı gördüğü diğer Yayın ve Dergi kaynaklarından esinlenerek veya alıntı yaparak web sitemizde yayınlanmaktadır. Bu yayın ve dergi kaynakları; TRT Belgesel, Atlas , Yaban Tv , NatGeo , History Channel , Discovery Channel , Outdoor Channel kaynaklardır.

 

  • Hakkımızda

Kamgunlugu.com , kamp alanlarını , gezi alanlarını ve doğal güzellikleri sizler ile paylaşmak , bilgi vermek ve tavsiyede bulunmak için emek veren doğa sever kişiler tarafından açılmıştır.
Doğal alanların korunması ve çevre kirliliğine karşı tedbirlerin alınması için farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

 

  • Reklamlar

Sponsorumuz olmadığı için Blogumuzda Google reklamlarını yayınlıyoruz. Reklamları abartılı olmayacak şekil blogumuzu gezerken sizleri rahatsız etmeyecek şekilde ayarlamaya gayret ediyoruz. Reklam gelirleri ile çekilişler yaparak doğa sever arkadaşlarımıza ekipman sağlıyoruz , Web giderlerimizi , sosyal sorumluluk ve etkinlik giderlerimizi karşılamaya çalışıyoruz.