Ada Camping Cunda | Balıkesir


Ada camping nerede , balıkesir kamp alanı, ada camping fiyat, ada camping cunda tavsiye öneri

Ada Camping Genel Bilgi


Bir süredir yapmayı düşündüğümüz haftasonu kampı ile ilgili rotayı belirleyip motosikleti yükleyip çok bulutlu havada yağmur riskinde göze alıp yola çıktık.


 

Ada Camping

 

Bursa, Edremit, Burhaniye, Ören, Ayvalık Cunda Adası, Sarımsaklı rotasında sürüp konaklamak için ise Cunda Adası Ada Camping’i seçtik. Cunda adasının pınar adası ve Midilliye bakan yüzünde, çam ve zeytin ağaçları arasından geçip Ada camping’e ulaşıyorsunuz.


 

Ada Camping

 

Konaklama ve hizmetler


Karavan, çadır ve bungolov evde konaklama imkanı sunan tesislerde, her çadır için elektrik imkanı bulunmakta ayrıca, mutfak, buzdolabı , ocak , sıcak su, duş ve temiz wc bulunmakta.

Çadır kurulan alan denize 100 metre uzaklıkta ve üstü güneşten koruyan tente ile örtülü. Çadır alanı kalabalık değil ise aracı çadırın yanına getirebiliyorsunuz.

 

Ada Camping

 

Tesise ait cafe bistro tarzı yeme içme alanı, deniz kenarında şezlong ve şemsiyeler mevcut.

 

Ada Camping

 

Denizi ılık sığ, taşlı ve tertemiz. Cunda merkeze 3 km uzaklıkta buradaki marketlerden alışveriş yapabilirsiniz. Şeytansofrasın da adalar manzarasında gün batımını izlemeyi, sarımsaklı plajının altın sarısı kumlarında yürüyüp denize girmeyi unutmayın…

 

Ada Camping

İçerik Sahibi:

 

2022 Fiyatları

2022 Yılı Milli Park Giriş Ücretleri
2022 Yılı Milli Park Konaklama Ücretleri


********
YORUM , GÖRÜŞ VE SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLMEKTEDİR.
********

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.