Ada Camping Cunda | Balıkesir

Ada camping nerede , balıkesir kamp alanı, ada camping fiyat, ada camping cunda tavsiye öneri

Bir süredir yapmayı düşündüğümüz haftasonu kampı ile ilgili rotayı belirleyip motosikleti yükleyip çok bulutlu havada yağmur riskinide göze alıp yola çıktık.

Bursa, Edremit, Burhaniye, Ören, Ayvalık Cunda Adasi, Sarımsaklı rotasında sürüp konaklamak için ise Cunda Adasi Ada Camping’i seçtik. Cunda adasının pınar adası ve Midilliye bakan yüzünde, çam ve zeytin ağaçları arasından geçip Ada campin’e ulaşıyorsunuz.

Karavan, çadır ve bungolow evde konaklama imkanı sunan tesislerde, her çadır için elektrik imkanı bulunmakta ayrıca, mutfak, buzdolabı , ocak , sıcak su, duş ve temiz wc bulunmakta.

Çadır kurulan alan denize 100 metre uzaklıkta ve üstü güneşten koruyan tente ile örtülü. Çadır alanı kalabalık değil ise aracı çadırın yanına getirebiliyorsunuz.

Tesise ait cafe bistro tarzı yeme içme alanı, deniz kenarında şezlong ve şemsiyeler mevcut.

Denizi ılık sığ, taşlı ve tertemiz. Cunda merkeze 3 km uzaklıkta buradaki marketlerden alışveriş yapabilirsiniz. Şeytansofrasın da adalar manzarasında gün batımını izlemeyi, sarımsaklı plajının altın sarısı kumlarında yürüyüp denize girmeyi unutmayın…

.
Bursa-Ayvalık 278 km .

İçerik Sahibi:

https://youtu.be/JPeuoTJ2YIc


**----------------------------------------------**
Soru ve görüşlerinizi Yorum olarak yazabilirsiniz, kısa sürede cevap verilecektir.
-------------------------------------------------

Soru-Bilgi-Yorum Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir