Burgazada’da çadır operasyonu

İstanbul Polisi, Buragaza’daki ormanlık sit alanında ateş yakıldığı bilgisi üzerine helikopter destekli operasyon düzenledi. Adalar Emniyet Müdürlüğü 54 kampçıdan 37’sine işlem yaptı. Aramalarda bir miktar uyuşturucu ele geçirilirken, 32 çadıra el konuldu.

 

Burgazada sakinlerinin Madam Martha Koyu’nda kamp kuran kişilerce ateş yakıldığı bilgisi polisi harekete geçirdi. Kampçıların tuvalet için uygunsuz zamanlarda kapılarını çalarak kendilerini rahatsız ettiklerini de söyleyen Burgazada sakinlerinin şikayeti üzerine Adalar Emniyet Müdürlüğü ekipleri, önce polis helikopteriyle keşif yaptı.


Sit alanı olan bölgede çadırlar bulunduğu belirlendi. Bunun üzerine ekipler Madam Marta Koyu’na yönlendirildi. Bölgeye ulaşan polis ekipleri 54 kişiyi gözaltına alarak karakola götürdü.Kamptaki 37 kişiye Orman Kanunu’na muhalefetten 88 lira para cezası kesildi.

FOTO:SÖZCÜ


Şüphelilerden 3’ü hakkında yakalama kararı olduğu belirlendi. Arama yapılan çadırlardan birinde 2 gram uyuşturucu ele geçirildi. Karakolda işlemleri tamamlanan kampçılar serbest bırakılırken, yakalama kararı olan 3 şüpheli ile çadırında uyuşturucu olan 1 kişinin adliyeye gönderileceği belirtildi. Polis, kamp alanındaki 32 çadıra da el koydu.

Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/burgazadada-helikopterli-cadir-operasyonu-1889169/********
YORUM , GÖRÜŞ VE SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLMEKTEDİR.
********

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.