Akarsu Camping Hakkında Bilgi | Amasra Kamp


Akarsu Camping 2021 Çadır kamp ücreti fiyatı, Akarsu Camping amasra bartın camping verilen hizmetler yorum bilgi öneri tavsiye etkinlikler, Akarsu Camping nerede ?

Akarsu Camping Genel Bilgi


Amasra’nın yeşilliğine ve temiz plajlarına olan merakımızı gidermek için yola çıktık. Önce Amasra merkezde biraz turladık. Daha sonra araştırmalarımız ile karar verdiğimiz Akarsu Camping’e gitmeye karar verdik.


Akarsu Camping tahmin edebileceğiniz gibi Barış Akarsu ile alakası var. Sahipleri Barış Akarsunun akrabalarının. Aradık ve kamp alanında yer olup olmadığını öğrendik. Hemen yola çıktık Akarsu Camping de pansiyonlarda bulunuyor. Biz kamp alanını tercih ettik. Cennetten bir köşe diyebiliriz. Çalışanlar mükemmel insanlar ayrıca hiç kalabalık değildi. Aile ortamı olması güzeldi.

 

Akarsu Camping 2021 Sezon Fiyatları


1 çadır 3 kişi100 TL
1 çadır 2 kişi100 TL
1 çadır 1 kişi75 TL
1 çadır 3 kişiden sonra her bir kişi için ekstra+25 TL
Kahvaltı40 TL

Duş (sıcak su ) ve tuvalet hizmetleri ücretin içerisinde. Uçuruma benzer bir yerde balkon yapmışlar. Balkonun manzarasında oturup biranızı çayınızı yudumlayarak keyfini çıkarabilirsiniz.


 

 • Akarsu Camping
  Akarsu Camping
 • Akarsu Camping
  Akarsu Camping
 • Akarsu Camping
  Akarsu Camping
 • Akarsu Camping
  Akarsu Camping
 • Akarsu Camping
  Akarsu Camping
 • Akarsu Camping
  Akarsu Camping
 • Akarsu Camping
  Akarsu Camping
 • Amasra Liman
  Amasra Liman
 • Amasra Yokuş
  Amasra Yokuş

 

 

Çadırımızı kurduk . Hemen 50 metre ilerimizdeki denize koşarak girdik  Plajı kum değil taş. Ama taşlar yuvarlak olduğu için hiç bir sıkıntı yaşamadık. Denizin temizliği ve berraklığı mükemmel. Denize girip plaja karşı döndüğünüzde müthiş bir manzaraya karşı yüzebilirsiniz. Deniz anaları ile birlikte yüzdük ama sanırım zehirli değillerdi bir şey olmadı.

Akşamda deniz dalgalarını dinlemek için sahile indik ve gök yüzünde Samanyolu görünüyordu. Huzuru arayanlar için tavsiye edebileceğim bir yer. Yabani hayvan yok sivrisinek bile yok. Denizin derinliği güzel dalgalıda değil. Güzel bir kamp olmuştu tekrar gitmeyi düşünüyorum.

NOT: 2020 Yılı itibari ile ATV turları başladı ve ekip şeklinde ormanlık alanda ATV turları düzenleniyor kesinlikle katılmanızı öneririm.

 

 

Akarsu Camping Yol Tarifi


Akarsu Camping yol tarifi

2022 Fiyatları

2022 Yılı Milli Park Giriş Ücretleri
2022 Yılı Milli Park Konaklama Ücretleri


********
YORUM , GÖRÜŞ VE SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLMEKTEDİR.
********

  • endulus on Ağustos 13, 2019 at 2:42 am
  • Cevapla

  Bu arkadaşlar zamanı evvelinde bilmem kaçıncı imar ya da orman talanı affıyla sahiplendikleri mülklerine verilmiş tapu senedinin, kendilerine, orman vasfını halen devam ettiren çevrelerindeki araziyi de hırpalamak suretiyle kamp/camping alanına dönüştürüp millete kiralama hakkını verdiğini düşünmüşler. Hoş, orta Karadenizden batıya katettiğimiz yol boyunca kıyıların kullanımı ile ilgili ne anayasa ne de yasanın bir geçerliği olmadığı kanısına zaten ulaşmıştık.
  Bunlar bir yana, vatandaşın zihninde olumlu duygularla bir iz bırakıp göçüp gitmiş bir çocukcağızın bir ticari istismar konusu mu yapılıyor olduğu konusundaki kafamızdaki soruya net bir cevap edinmiş olarak mekanı terk ettik. Mekanı terketme eylemini tamamen vatandaşın kullanım hakkına sahip olduğu kıyıya doğru değil de, geldiğimiz yola doğru yapmamızın sebebi ise, ilkini yapmamız durumunda arkadaşların daha da çirkinleşmeleri ihtimalinden korkmamız değil, bizim efendiliğimizdir. Şuraya not düşelim. Kıyılarla ilgili yasa/anayasa/yönetmelik/tebliğ ne varsa bu tür işgalcilerin süregiden haksız kazanç elde etme durumunu engellemek için elimden gelen her türlü hukuki ve propaganda hakkımı kullanma şevki için iyi bir deneyim oldu.

  • Nart on Eylül 6, 2018 at 4:53 pm
  • Cevapla

  Plaj dedikleri taşlık alan. O kadar pis ki çöpler vs biz toplayıp yaktık. İşletme pek karışmıyor deniz kısmına. Ayrıca suyu yüzmek için hiç elverişli değil. Kahvaltı 15tl de ucuz değil bence.

  • Demet on Ağustos 18, 2017 at 9:26 am
  • Cevapla

  Akarsu kampigte iki gün kaldık döndük muhteşemdi işletme sahipleri Abdullah abi ve eşi Fikriye abla evine misafir gelmiş gibi davranmaları ve çok güler yüzlü olmaları ile kaldi aklimda. Her yer tertemiz ablanin elinden çamaşır suyu düşmüyor o derece: )). Ortak kullanim alanlari şimdiye kadar gördüğüm en temiz yerlerdendi mutfak piril pırıl Tuvaletlerde sabun tuvalet kağıdı eksik olmuyor. Kamp alanı sessiz sakin dalga sesleri eşliğinde huzurlu bir ortam sağlıyor. Denize girmek pek mümkün olmasada gün batimini izlemek keyifli, manzararasi muhteşem bir yer.. Herşey için teşekkür ederiz. tekrar yolumuz düşerse kalacagimiz tek yer Akarsu kamping :))))

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.